مراسم تجلیل از کارکنان پر تلاش شهرداری شیراز

مراسم تجلیل از کارکنان پر تلاش شهرداری شیراز


مراسم تجلیل از کارکنان پر تلاش شهرداری شیراز با حضور شهردار محترم شیراز ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر و دیگر مقامات در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار گردید.
 در این مراسم دکترعبدالرزاق موسوی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت : آنچه که موجب اعتبار است خدمت خالصانه است و با این تعریف یک پاکبان می‌تواند به جایگاهی برسد که شهردار، رئیس شورا یا هیچ مدیر دیگری به چنان جایگاه ارزشمندی نرسند.
اگرچه این افزایش حقوق، بار مالی سنگینی به مدیریت شهری تحمیل می‌کند اما در مقابل زحمات کارکنان خدوم شهرداری شیراز و به ویژه با توجه به مشکلات معیشتی فعلی، یک وظیفه ضروری است.  در حال پیگیری هستیم که برای یک بار باب نیروهای شرکتی شهرداری بسته شود و وضعیت همه‌ی نیروهای شرکتی روشن شود.
اگر این مهم عملی شود در واقع بزرگترین خدمت شورا و شهرداری به حدود شش هزار پرسنل خدوم و ده‌ها هزار نفر از خانواده‌های این عزیزان به ثمر خواهد نشست.

همچنین در ادامه مراسم شهردار شیراز :
لازمه‌ی بهبود خدمت‌رسانی به شهروندان، حمایت از کارکنان شهرداری است  ما در مجموعه شهرداری و شورای پنجم بر این باوریم که لازمه‌ی ارائه خدمات شایسته به شهروندان و رضایت‌مندی آنها؛ ایجاد انگیزه و رضایت‌مندی خادمان آنها در شهرداری است.
به اعتقاد ما، برای اینکه کارمندان به ویژه در دستگاهی همچون شهرداری ضمن ارائه خدمات شایسته، کرامت مردم را حفظ کنند و احترام به آنها را سرلوحه قرار دهند، ابتدا می‌بایست خود آنها تکریم شوند؛ چرا که کسی می‌تواند به دیگران احترام بگذرد که خود ابتدا از طرف مجموعه مورد احترام واقع شود.
بهبود وضعیت بالغ بر ۱۳ هزار نفر در مجموعه شهرداری شیراز حق خانواده‌های ده‌ها هزار نفری آنهاست و ما برای انجام وظایف خود و ادای حقوق کارکنان، هیچ منتی نداریم.
یک آیتم قانونی با عنوان سنوات تجمیعی در حقوق بخش عمده‌ای از کارکنان وجود دارد که از گذشته تاکنون پرداخت نمی‌شد ولی ما از دی‌ماه امسال این بخش را برقرار خواهیم کرد تا از این طریق زمینه افزایش حقوق همکاران فراهم شود.  افزایش حقوق ارتقای تحصیلی، افزایش ضریب حق فنی کارشناسان باسابقه و بسته‌های رفاهی مناسبتی از دیگر مزایای مورد نظر شهرداری است .
هدف اصلی ما در حمایت از کارکنان شهرداری ایجاد حس خوب برای خدمت به عموم شهروندان است به گونه‌ای که با افزایش عمر خدمت هر کارمند، انگیزه‌ی آنها نه‌تنها کم نشود بلکه برای خدمت به مردم بیشتر و مؤثرتر شود.


    -
    -
    -

تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۶۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۶۲۷۵ نفرآدرس :بلوار شهید چمران نبش کوچه 12
کد پستی :44469-71946
تلفن:36290072-36280885
نمابر:36287970


ShirazMun_him